-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації РСЦ ГСЦ МВС в Київській області
Тендер Prozorro UA-2022-01-18-004165-c
Торги не відбулися
35 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 175.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 175.00 UAH
Номер:
e74c5af4dd254679838088bade10a23b
Внутрішній номер закупівлі:
13645963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-18-004165-c
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
35 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
175.00 UAH
Період уточнення:
18.01.2022 16:23 - 24.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2022 16:23 - 03.02.2022 17:00
Аукціон:
з 04.02.2022 14:34
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за послуги Виконавця здійснюється Замовником шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок Виконавця за фактично надані послуги щомісячно на підставі актів приймання наданих послуг протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання актів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації РСЦ ГСЦ МВС в Київській області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Управління поліції охорони в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109147
-
Контактна особа:
Вілюра Оксана Володимирівна 380442879528 pecherskiy-rv@ukr.net
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Студентська, 9
Початкова пропозиція
35 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
35 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0