• Відкриті торги
  • КЕП

Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації РСЦ ГСЦ МВС в Київській області

Оголошено тендер

35 000.00 UAH
Номер: b64f04e274ad4cf4839a13035cd2604d
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-18-005226-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Замовник: Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
Очікувана вартість: 35 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації РСЦ ГСЦ МВС в Київській області
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.01.2022 16:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума35 000.00 UAH