-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Тендер Prozorro UA-2022-01-18-002916-c
Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою; Обсяг поставки товару - 286 тон Додаток 5 до тендерної документації. КЕКВ 2210
Завершена
944 884.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 724.42 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 724.42 UAH
Номер:
80dad4e555544fb198ba37a3961f4a7d
Внутрішній номер закупівлі:
13641536
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-18-002916-c
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оліярник-Павленко Ірина Іванівна 380322546212 lychakivskara94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
944 884.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 724.42 UAH
Період уточнення:
18.01.2022 14:12 - 24.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2022 14:12 - 03.02.2022 10:00
Аукціон:
04.02.2022 13:23 - 04.02.2022 13:46
Період кваліфікації:
04.02.2022 13:46 - 09.02.2022 16:28
Період завантаження договору:
09.02.2022 16:28 - 01.03.2022 16:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець здійснює оплату за фактично поставлений товар шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок Продавця протягом 20 – ти робочих днів з моменту отримання рахунку та накладної Продавця на оплату вартості партії замовленого товару за умови надходження фінансування з міського бюджету м.Львова. Джерело фінансування – кошти міського бюджету м.Львова. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за товар здійснюються при отриманні Покупцем коштів з міського бюджету на оплату фінансування товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Кількість
286 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сліпчук Олександр Олегович
Оскарження: 09.02.2022 16:28 - 20.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2856509175
-
Контактна особа:
Сліпчук Олександр Олегович +380961910999 sashaslip11@gmail.com
-
Адреса:
79032, Україна, Львівська область, Львів, Шафарика
Оскарження: 09.02.2022 16:28 - 20.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
935 591.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
920 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2022 16:28
Відповіді на вимоги
10
Документи
55
Скарги
0
ТОВ "ДІЮЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43418825
-
Контактна особа:
Роман Тітов +380956751520 betterworldgreen7@gmail.com
-
Адреса:
79041, Україна, Львівська область, місто Львів, Франківський район, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 207
Початкова пропозиція
936 936.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
922 762.73 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
66447a2455d24ef4b3fb310c0be6291f
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-18-002916-c-c1
Постачальник:
ФОП Сліпчук Олександр Олегович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2856509175
-
Контактна особа:
Сліпчук Олександр Олегович +380961910999 sashaslip11@gmail.com
-
Адреса:
79032, Україна, Львівська область, Львів, Шафарика
Номер договору:
№4/33-69
Сума договору:
920 920.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
25.02.2022 16:00
Статус:
Виконаний