-
Відкриті торги
-
КЕП
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Оголошено тендер
944 884.20
UAH
Номер:
29cafe81cb4945eeafa0396985baccd4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-18-003632-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056109
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
944 884.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
за CPV за ДК 021:2015 - 14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового переробляння)
Примітки:
Код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:14410000-8 - Кам’яна сіль; КЕКВ 2210; Відкриті торги; категорія замовника:Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - Орган місцевого самоврядування; Львівська обл. м.Львів,79017, вул.К.Левицького,67; ЄДРПОУ: 04056109;
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сіль
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.01.2022 14:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування:кошти міського бюджету м.Львова
Сума944 884.20 UAH