-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9)
Тендер Prozorro UA-2022-01-17-004129-c
Торги не відбулися
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер:
aeabdd7893f44b679725e858a9d670dc
Внутрішній номер закупівлі:
13629623
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-17-004129-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832177
-
Адреса:
63100, Україна, Харківська область, смт Коломак, Коломацький район, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бобонець Євген Анатолійович 380576656609 bobonee2007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 250.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2022 17:26 - 23.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2022 17:26 - 02.02.2022 00:00
Аукціон:
з 02.02.2022 13:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати поставлених партій Товару на підставі рахунку-фактури та видаткової накладної протягом 10 банківських днів з моменту фактичного отримання партій Товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Дизельне паливо
Кількість
10000 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Тарєєв Віктор Анатолійович 380501699767 TAREY1969@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
450 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0