-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9)
Оголошено тендер
450 000.00
UAH
Номер:
97618b7731544f6b8e1c05606712eb25
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-17-002554-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832177
-
Адреса:
63100, Україна, Харківська область, смт Коломак, Коломацький район, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832177
-
Адреса:
63100, Україна, Харківська область, смт Коломак, Коломацький район, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
бензин (код ДК 021:2015 09132000-3), дизельне паливо (код ДК 021:2015 09134200-9)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.01.2022 16:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума450 000.00 UAH