-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-01-17-008068-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЯ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно ч. 2 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» надається учасником у складі тендерної пропозиції згідно умов тендерної документації
Торги не відбулися
233 548.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 401.29 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 401.29 UAH
Номер:
c55ee589a20442478f67f4eeb7abdfb7
Внутрішній номер закупівлі:
13629317
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-17-008068-a
Замовник:
ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СТУДЕНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ" ПІЩАНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35150696
-
Адреса:
24715, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, село Студена, вул.Соборна, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Іванівна Багрій +380989850563 studena_school@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
233 548.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 401.29 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
7 000.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2022 17:06 - 23.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2022 17:06 - 02.02.2022 00:00
Аукціон:
з 02.02.2022 14:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата рахунка Постачальника за фактично спожиту електричну енергію за Договором має бути здійснена Споживачем у строк не більше ніж 5 робочих днів з моменту отримання рахунку та акту приймання-передачі електричної енергії Споживачем, що надсилаються Споживачу після завершення розрахункового періоду; інші умови оплати – згідно додатку 1 до тендерної документації; інша інформація щодо закупівлі: категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова; назва товарів кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: електрична енергія - код (ДК 021:2015) - 09310000-5 — електрична енергія; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%);
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
44316 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
24715, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, село Студена, межа балансової належності електроустановок замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА Вінниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Близнюк Олександр Іван +380432657070 priem@vin.enera.ua
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Пирогова, буд 131
Початкова пропозиція
193 872.22 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
193 872.22 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
76
Скарги
0