-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
233 548.00
UAH
Номер:
cef367e3101b4eba8f6a49a48545b1ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-17-013715-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СТУДЕНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ" ПІЩАНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35150696
-
Адреса:
24715, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, село Студена, вул.Соборна, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОПОРНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СТУДЕНЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ" ПІЩАНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35150696
-
Адреса:
24715, Україна, Вінницька область, Тульчинський р-н, село Студена, вул.Соборна, будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
233 548.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги);
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
17.01.2022 17:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума233 548.00 UAH