-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб цільнозерновий пшеничний, хліб цільнозерновий житній, хліб пшеничний
Тендер Prozorro UA-2022-01-17-003179-c
Торги не відбулися
446 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 467.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 467.00 UAH
Номер:
031f90ebc2474515a0e5ae40a68cf142
Внутрішній номер закупівлі:
13625991
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-17-003179-c
Замовник:
Управління освіти Біляївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40203901
-
Адреса:
67600, Україна, Одеська область, БІЛЯЇВКА, вулиця Костіна,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Журенко Наталія 0485225787 zakupki.bel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
446 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 467.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2022 15:32 - 23.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2022 15:32 - 02.02.2022 00:00
Аукціон:
з 02.02.2022 15:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб цільнозерновий пшеничний, хліб цільнозерновий житній, хліб пшеничний
Кількість
11000 кілограм
Період постачання
15.02.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОДЕСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД №4"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43370789
-
Контактна особа:
Добровольський Віталій 380487285971 semyonova.lm@formula-smaku.ck.ua
-
Адреса:
65078, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ ГЕНЕРАЛА ПЕТРОВА, будинок 14, КАБІНЕТ № 1
Початкова пропозиція
359 310.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
359 310.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0