• Відкриті торги
  • КЕП

Хліб цільнозерновий пшеничний, хліб цільнозерновий житній, хліб пшеничний

Оголошено тендер

446 700.00 UAH
Номер: 5f0cf2ab9952439aad2bccbe7bf33b14
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-17-001996-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Біляївської міської ради
Замовник: Управління освіти Біляївської міської ради
Очікувана вартість: 446 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб цільнозерновий пшеничний, хліб цільнозерновий житній, хліб пшеничний
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 17.01.2022 15:21

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Хліб цільнозерновий пшеничний, хліб цільнозерновий житній, хліб пшеничний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 11000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума446 700.00 UAH