• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Автобус новий

Завершена

1 970 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 850.00 UAH
Номер: 7ef24fd7bb7a413aa213f7fc9223fc15
Внутрішній номер закупівлі: 1362178
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-10-18-000320-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Краматорське трамвайно - тролейбусне управління"
Контактна особа: Наталія Володимирівна +380502598779 kpktty@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34121100-2 Громадські автобусиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 970 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 850.00 UAH
Період уточнення: 18.10.2017 13:42 - 24.10.2017 13:00
Період прийому пропозицій: 18.10.2017 13:42 - 03.11.2017 12:00
Аукціон: 06.11.2017 11:55 - 06.11.2017 12:16
Період кваліфікації: 06.11.2017 12:16 - 07.11.2017 11:32
Період завантаження договору: 06.11.2017 12:16 - 26.11.2017 12:16

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус новий
Код ДК 021:2015: 34121100-2 Громадські автобуси
Кількість 1 одиниця
Період постачання 20.11.2017 - 11.12.2017
Місце постачання 84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Аероклубна (раніше Кіма) 103 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"

Оскарження: 06.11.2017 12:16 - 18.11.2017 00:00
Початкова пропозиція 1 968 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 968 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2017 11:32
Документи 38
Скарги 0
ПП Форсаж
Початкова пропозиція 1 970 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 970 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 38
Скарги 0

Контракти

Номер: f5fa9694fc6a47d7ab8b3ffa39af0032
Ідентифікатор договору: UA-2017-10-18-000320-a-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
Номер договору: № 17/1124-П
Сума договору: 1 968 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.11.2017 00:00 - 29.12.2017 00:00
Дата підписання: 24.11.2017 09:00
Статус:
Підписаний
pdf
договор.pdf
p7s
sign.p7s