-
Відкриті торги
-
КЕП
Автобус новий
1 968 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f5fa9694fc6a47d7ab8b3ffa39af0032
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-18-000320-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039 Avtograd_2007@mail.ru http://avtograd-2007.com.ua
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 17/1124-П
Дата підписання:
24.11.2017 09:00
Період дії договору:
24.11.2017 00:00 - 29.12.2017 00:00
Сума договору:
1 968 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 968 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобус новий
Кількість
1 одиниця
Період постачання
20.11.2017 - 11.12.2017
Місце постачання
84331, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Аероклубна (раніше Кіма) 103
На карті