-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб (технічне обслуговування справних і працездатних установок пожежної автоматики (пожежна сигналізація), підтримки їх в технічному стані і виведення сигналів від них на ПЦПС) на 12 місяців 2022р
Тендер Prozorro UA-2022-01-17-001134-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 1 656 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 656 днів назад
282 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 410.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 410.00 UAH
Номер:
385adc91ac2346518c77047ae29c9c99
Внутрішній номер закупівлі:
13617116
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-17-001134-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Тютюннік +380502916940 tyutyunnikn.tender@ukr.net http://sd.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
282 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 410.00 UAH
Період уточнення:
17.01.2022 10:18 - 23.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.01.2022 10:18 - 02.02.2022 00:00
Аукціон:
02.02.2022 14:39 - 02.02.2022 15:14
Період кваліфікації:
02.02.2022 15:14 - 23.02.2022 15:07
Період завантаження договору:
23.02.2022 15:07 - 15.03.2022 15:07
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги пожежних і рятувальних служб
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БОЙКОВ ВАДИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Оскарження: 09.02.2022 08:52 - 20.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2765413597
-
Контактна особа:
Вадим Бойков +380951482910 ober101ua@gmail.com
-
Адреса:
93000, Україна, Луганська область, місто Рубіжне, ВУЛИЦЯ З.КОСМОДЕМ'ЯНСЬКОЇ будинок 19
Оскарження: 09.02.2022 08:52 - 20.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
103 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
103 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.02.2022 08:52
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НПК-НОВАЦІЯ"
Оскарження: 23.02.2022 15:07 - 06.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13377427
-
Контактна особа:
Дублевський Максим Юрійович 380509005068 npk.novation@gmail.com
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 356
Оскарження: 23.02.2022 15:07 - 06.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
191 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
191 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.02.2022 15:07
Відповіді на вимоги
10
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "Лугспецтехносервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38088364
-
Контактна особа:
Кирило Стахов 0954332423 led.sts@gmail.com
-
Адреса:
92601, Україна, Луганська область, м. Сватове, вул. Набережна-Водокачка, 1-А
Початкова пропозиція
235 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
235 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
47
Скарги
0
ТОВ "ПОЖЗАХИСТ-С"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44108744
-
Контактна особа:
Андрій Потоцький +380953609299 pozhzaschita.s@gmail.com
-
Адреса:
93412, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, Будівельників шосе, будинок 23-а
Початкова пропозиція
272 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
139a7be7e4b146ac9e97db52810ef77e
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-17-001134-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НПК-НОВАЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13377427
-
Контактна особа:
Дублевський Максим Юрійович 380509005068 npk.novation@gmail.com
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. ім. В. Сосюри, 356
Сума договору:
191 160.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
191 160.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації