• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”

Джерело фінансування: кошти Державного бюджету України. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються Замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Завершена

1 245 216.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 452.16 UAH
Номер: df76f441e3a74eb785b9e63bc0623b55
Внутрішній номер закупівлі: 13598703
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-13-003040-c   
Замовник: Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
Контактна особа: Бережняк Вікторія Віталіївна 380682371519 bereznakjvika@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 245 216.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 12 452.16 UAH
Період уточнення: 13.01.2022 16:12 - 21.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 13.01.2022 16:12 - 31.01.2022 00:00
Аукціон: 31.01.2022 15:30 - 31.01.2022 15:53
Період кваліфікації: 31.01.2022 15:53 - 02.02.2022 17:00
Період завантаження договору: 02.02.2022 17:00 - 22.02.2022 17:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул. Індустріальна, 42 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ННСО"

Оскарження: 02.02.2022 16:06 - 13.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 1 200 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 200 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.02.2022 16:06
Відповіді на вимоги 10
Документи 23
Скарги 0
ПП Реламакс

Оскарження: 02.02.2022 17:00 - 13.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 1 245 216.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 245 216.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2022 17:00
Відповіді на вимоги 10
Документи 53
Скарги 0

Контракти

Номер: c0cd3a6fe96645c1a20aa730af6cd39a
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-13-003040-c-c1
Постачальник: ПП Реламакс
Номер договору: 48
Сума договору: 1 395 360.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 15.02.2023 00:00
Дата підписання: 18.02.2022 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір Реламакс.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ-1-48.pdf
docx
П Р О Т О К О Л 124 (відк. торги)зміни до дог 48.docx
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ-2-48.pdf
docx
П Р О Т О К О Л 14 (відк. торги)зміни до дог 48.docx
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ-3-48.pdf
docx
П Р О Т О К О Л 33 (відк. торги)зміни до дог 48 .docx
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
docx
ПРОТОКОЛ 34 звіт про виконання договору 48.docx
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s