-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”
1 395 360.00
UAH без ПДВ
Номер:
c0cd3a6fe96645c1a20aa730af6cd39a
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-13-003040-c-c1
Замовник:
Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України "Ніжинський агротехнічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34492238
-
Контактна особа:
Бережняк Вікторія Віталіївна 380682371519 bereznakjvika@gmail.com
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул. Шевченка, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП Реламакс
×
-
Код ЄДРПОУ:
34383169
-
Контактна особа:
Костриця Руслан Іванович +380463152450 relamaks@ukr.net http://relamaks.com
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, Ніжин, Московська, 5Б/9
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
48
Дата підписання:
18.02.2022 10:00
Період дії договору:
до 15.02.2023 00:00
Сума договору:
1 395 360.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 395 360.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (Послуги з фізичної охорони території, сільськогосподарські угіддя та об’єкти ВП НУБіП України „Ніжинський агротехнічний інститут”
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.02.2023
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
8ff8312f82604f2e9214e46e701143e5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2022 12:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
3eea1ac21b27450ab8190cfca35e4bd1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до ч. 6 ст. 41 ЗУ «Про публічні закупівлі» дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній проведення процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.
Продовжити строк дії Договору № 48 від 18 лютого 2022 року для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, а саме до 15 лютого 2023 року, на суму – 249043,20 грн. (Двісті сорок дев’ять тисяч сорок три гривні 20 коп.).
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
18.01.2023 09:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
2c70d301d32c469c926dc291ba5288ee
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись п.5 ч. 5 ст. 41 ЗУ «Про публічні закупівлі» сторони уклали Додаткову угоду № 3 до Договору про надання послуг з фізичної охорони № 48 від 18 лютого 2022 року (далі – Договір), про наступне: Сторони дійшли згоди:
- зменшити ціну цього Договору на 98 899,20 грн. (Дев’яносто вісім тисяч вісімсот дев’яносто дев’ять гривень 20 копійок);
- внести зміни до п.2.1. цього Договору та викласти його в наступній редакції:
«2.1. Загальна ціна Договору становить 1 395 360,00 грн. (Один мільйон триста дев’яносто п’ять тисяч триста шістдесят гривень 00 копійок), в т.ч. ПДВ 0,00 грн. (нуль гривень 00 копійок).
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
14.02.2023 14:00
Статус:
Опубліковано