• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 – хліб пшеничний, 15811100-7 – хліб житньо-пшеничний)

Торги не відбулися

620 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 200.00 UAH
Номер: cce515b7c8774bb6bb2d98bf6baf9214
Внутрішній номер закупівлі: 13592210
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-13-002062-a   
Замовник: Івано-Франківський геріатричний пансіонат
Контактна особа: Карпів Ірина Ігорівна 380342759151 pansionat-if@ukr.net http://www.pansionat.if.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 620 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 200.00 UAH
Період уточнення: 13.01.2022 11:42 - 19.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 13.01.2022 11:42 - 29.01.2022 13:00
Аукціон: 31.01.2022 14:40 - 31.01.2022 15:09
Період кваліфікації: 31.01.2022 15:09 - 09.02.2022 16:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 – хліб пшеничний, 15811100-7 – хліб житньо-пшеничний)
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 26000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 76011, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Медична, 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з додатковою відповідальністю "Івано-Франківський хлібокомбінат"

Оскарження: 04.02.2022 14:46 - 15.02.2022 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 338 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.02.2022 14:46
Відповіді на вимоги 10
Документи 25
Скарги 0
ТОВ Щедрий коровай

Оскарження: 08.02.2022 17:18 - 19.02.2022 00:00
Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 393 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.02.2022 17:18
Відповіді на вимоги 10
Документи 103
Скарги 0
ТОВ "ДЕЛЬТА-98"

Оскарження: 09.02.2022 16:52 - 20.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 560 437.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
560 437.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.02.2022 16:52
Відповіді на вимоги 10
Документи 22
Скарги 0