• Відкриті торги
  • КЕП

Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 – хліб пшеничний, 15811100-7 – хліб житньо-пшеничний)

Оголошено тендер

620 000.00 UAH
Номер: b99afa3f21944519b99f8cc2b2157cb6
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-13-000740-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Івано-Франківський геріатричний пансіонат
Замовник: Івано-Франківський геріатричний пансіонат
Очікувана вартість: 620 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (15811100-7 – хліб пшеничний, 15811100-7 – хліб житньо-пшеничний)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 13.01.2022 11:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума620 000.00 UAH