-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 15540000-5 - Сирні продукти (Сир кисломолочний 5% жирності, Сир твердий 50 % жирності)
Тендер Prozorro UA-2022-01-11-001604-a
ДК 021:2015 – 15540000-5 - Сирні продукти (Сир кисломолочний 5% жирності, Сир твердий 50 % жирності)
Торги не відбулися
842 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 210.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 210.00 UAH
Номер:
803ee6923e0145e68d8ba6c6cf380005
Внутрішній номер закупівлі:
13569311
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-11-001604-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Ковальчук +380365222461 zbi_rv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
842 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 210.00 UAH
Період уточнення:
11.01.2022 11:09 - 17.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2022 11:09 - 27.01.2022 10:58
Аукціон:
з 28.01.2022 13:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир кисломолочний 5% жирності
Кількість
3720 кілограм
Період постачання
01.02.2022 - 31.12.2022
Сир твердий 50 % жирності
Кількість
1490 кілограм
Період постачання
01.02.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПОЛЮХОВИЧ ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2179411186
-
Контактна особа:
Людмила Полюхович +380969278587 l.g.poliukhovych@ukr.net
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ БІЧНА, будинок 2
Початкова пропозиція
826 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
826 360.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0