• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 – 15540000-5 - Сирні продукти (Сир кисломолочний 5% жирності, Сир твердий 50 % жирності)

Оголошено тендер

842 000.00 UAH
Номер: 39033f9d4d464ea98fccf115118e3d04
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-11-002428-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 842 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 15540000-5 - Сирні продукти (Сир кисломолочний 5% жирності, Сир твердий 50 % жирності)
Примітки: ДК 021:2015 – 15540000-5 - Сирні продукти (Сир кисломолочний 5% жирності, Сир твердий 50 % жирності)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 11.01.2022 10:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума842 000.00 UAH