-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК:021: 2015 15550000-8 Молочні продукти різні (сметана, кефір)
Тендер Prozorro UA-2022-01-11-000937-a
ДК:021: 2015 15550000-8 Молочні продукти різні (сметана, кефір)
Торги не відбулися
650 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
Номер:
c91ce9a312184d1cae760e4c883be267
Внутрішній номер закупівлі:
13568381
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-11-000937-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Ковальчук +380365222461 zbi_rv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 250.00 UAH
Період уточнення:
11.01.2022 10:12 - 17.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2022 10:12 - 27.01.2022 10:03
Аукціон:
з 28.01.2022 15:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сметана 20%
Кількість
1460 кілограм
Період постачання
01.02.2022 - 31.12.2022
Кефір 2,5%
Кількість
16425 кілограм
Період постачання
01.02.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПОЛЮХОВИЧ ЛЮДМИЛА ГРИГОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2179411186
-
Контактна особа:
Людмила Полюхович +380969278587 l.g.poliukhovych@ukr.net
-
Адреса:
33001, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ БІЧНА, будинок 2
Початкова пропозиція
646 780.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
646 780.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0