• Відкриті торги
  • КЕП

ДК:021: 2015 15550000-8 Молочні продукти різні (сметана, кефір)

Оголошено тендер

650 000.00 UAH
Номер: dfdb91d4988342b4b77842382276e236
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-11-000864-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК:021: 2015 15550000-8 Молочні продукти різні (сметана, кефір)
Примітки: ДК:021: 2015 15550000-8 Молочні продукти різні (сметана, кефір)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 11.01.2022 09:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума650 000.00 UAH