• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин та дизельне пальне (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)

Критерії оцінки - 100% ціна

Торги не відбулися

1 547 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 15 475.00 UAH
Номер: 468bbc50dce347ddb8d2b6330b520ee8
Внутрішній номер закупівлі: 13567354
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-11-000168-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
Контактна особа: Олена Коротка +380684697444 kpsemenivskebuhgalteria@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 547 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 15 475.00 UAH
Період уточнення: 11.01.2022 08:46 - 18.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 11.01.2022 08:46 - 28.01.2022 23:59
Аукціон: з 31.01.2022 12:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 15000 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, АЗС На карті
Дизельне пальне
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 40000 літр
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, АЗС На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП ТТ-Нафта
Початкова пропозиція 1 547 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 547 400.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 4
Скарги 0