-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин та дизельне пальне (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
Оголошено тендер
1 547 500.00
UAH
Номер:
9c0a2240e5dd463ba74ccadd80950d0f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-11-000191-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Семенівське" Семенівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33141501
-
Адреса:
15400, Україна, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона площа, буд. 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 547 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин та дизельне пальне (ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти)
Примітки:
Бензин та дизельне пальне
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.01.2022 08:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
15000 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне пальне
Кількість
40000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 547 500.00 UAH