-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
морква, буряк, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, часник
Тендер Prozorro UA-2022-01-10-005850-c
Торги не відбулися
44 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 220.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 220.00 UAH
Номер:
71b68a863abd4ef8b0aa16f86e495a92
Внутрішній номер закупівлі:
13566938
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-10-005850-c
Замовник:
МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24779790
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, буд. 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Приймак +380937045843 dmitra@mksat.net https://mkint.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
44 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
220.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2022 21:22 - 16.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2022 21:22 - 26.01.2022 14:00
Аукціон:
з 27.01.2022 13:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
морква
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 30.06.2022
буряк
Кількість
300 кілограм
Період постачання
до 30.06.2022
капуста білокачанна
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 30.06.2022
часник
Кількість
45 кілограм
Період постачання
до 30.06.2022
цибуля ріпчаста
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 30.06.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "РУБЦОВА АЛЬОНА ОЛЕГІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3287813604
-
Контактна особа:
Альона Рубцова +380639919364 rubcova0601@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ СКОРОХОДОВА, будинок 152А
Початкова пропозиція
41 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
41 520.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0