-
Відкриті торги
-
КЕП
морква, буряк, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, часник
Оголошено тендер
44 000.00
UAH
Номер:
1ece89057a18481687a2dd6417a7adfd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-10-006238-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24779790
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, буд. 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24779790
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, буд. 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
44 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
морква, буряк, цибуля ріпчаста, капуста білокачанна, часник
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.01.2022 21:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
морква
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
(не задано)
буряк
Кількість
300 кілограм
Період постачання
(не задано)
капуста білокачанна
Кількість
500 кілограм
Період постачання
(не задано)
часник
Кількість
45 кілограм
Період постачання
(не задано)
цибуля ріпчаста
Кількість
800 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума44 000.00 UAH