-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-01-10-002110-c
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
e61b8d0e19494364bb7719ae0e63ab7a
Внутрішній номер закупівлі:
13561668
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-10-002110-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ СИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43420415
-
Адреса:
42533, Україна, Сумська область, Синівка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шулежко Лілія Михайлівна 380965156102 shuliezhko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
10.01.2022 12:49 - 16.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2022 12:49 - 26.01.2022 14:00
Аукціон:
27.01.2022 11:27 - 27.01.2022 11:50
Період кваліфікації:
27.01.2022 11:50 - 28.01.2022 09:35
Період завантаження договору:
28.01.2022 09:35 - 17.02.2022 09:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗакупівля електричної енергії без розподілу
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
80000 Кіловат-година
Період постачання
01.02.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
Оскарження: 28.01.2022 09:35 - 08.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна 0542660979 G.SERZHENKO@SM.ENERA.UA http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Оскарження: 28.01.2022 09:35 - 08.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
322 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
315 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2022 09:35
Відповіді на вимоги
10
Документи
91
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУМИГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39586236
-
Контактна особа:
Брага Юлія Олегівна 380997434709,380675008712 Yuliia.Braga@smgaszbut.104.ua
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, ВУЛИЦЯ ОЛЕКСІЯ БЕРЕСТА, будинок 21
Початкова пропозиція
331 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
316 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
117
Скарги
0
Контракти
Номер:
1326debbca8b4a2db87382fae3c822d9
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-10-002110-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна 0542660979 G.SERZHENKO@SM.ENERA.UA http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Номер договору:
221001514
Сума договору:
379 199.99 UAH з ПДВ
Сума договору:
315 999.99 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.02.2022 00:00 - 28.02.2023 00:00
Дата підписання:
10.02.2022 00:00
Статус:
Підписаний