-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
379 199.99
UAH з ПДВ
Номер:
1326debbca8b4a2db87382fae3c822d9
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-10-002110-c-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ СИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43420415
-
Контактна особа:
Шулежко Лілія Михайлівна 380965156102 shuliezhko@ukr.net
-
Адреса:
42533, Україна, Сумська область, Синівка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
Серженко Галина Вікторівна 0542660979 G.SERZHENKO@SM.ENERA.UA http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
221001514
Дата підписання:
10.02.2022 00:00
Період дії договору:
10.02.2022 00:00 - 28.02.2023 00:00
Сума договору:
379 199.99 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 63 200.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
80000 кВт⋅год
Період постачання
01.02.2022 - 31.12.2022
Місце постачання
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
e47ba96e74d04741aecc6f85ddae5de3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаткова угода на 20% до договору на період проведення закупівлі на 2023 рік
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
28.12.2022 00:00
Статус:
Опубліковано