• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 15510000-6 — Молоко та вершки (Молоко пастеризоване)

Завершена

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: 41f87375b42a4851a398676834a8a412
Внутрішній номер закупівлі: 13542870
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-04-004461-c   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Сарніцька +380962352319 buh.potg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 500.00 UAH
Період уточнення: 04.01.2022 17:11 - 11.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 04.01.2022 17:11 - 21.01.2022 01:00
Аукціон: 24.01.2022 12:08 - 24.01.2022 12:31
Період кваліфікації: 24.01.2022 12:31 - 26.01.2022 16:05
Період завантаження договору: 26.01.2022 16:05 - 15.02.2022 16:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 15510000-6 — Молоко та вершки Молоко пастеризоване
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 10000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Грушовенко Ніна Григорівна

Оскарження: 26.01.2022 16:05 - 06.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 300 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
298 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.01.2022 16:05
Відповіді на вимоги 10
Документи 43
Скарги 0
ФОП Юрпольська Ірина Володимирівна
Початкова пропозиція 300 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 23
Скарги 0

Контракти

Номер: 4fbe3a524ad246e693a930ebb63b1cfb
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-04-004461-c-b1
Постачальник: ФОП Грушовенко Ніна Григорівна
Номер договору: 21
Сума договору: 298 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.02.2022 00:00 - 15.06.2022 00:00
Дата підписання: 14.02.2022 14:00
Статус:
Розірваний
PDF
Дог. молоко.PDF
PDF
ДУ молоко.PDF
p7s
sign.p7s