-
Відкриті торги
-
КЕП
«Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 15510000-6 — Молоко та вершки (Молоко пастеризоване)
298 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
4fbe3a524ad246e693a930ebb63b1cfb
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-04-004461-c-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43369291
-
Контактна особа:
Наталія Сарніцька +380962352319 buh.potg@ukr.net
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Грушовенко Ніна Григорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3216417965
-
Контактна особа:
Грушовенко Ніна Григорівна 380969909890 ng.grushovenko@gmail.com
-
Адреса:
20340, Україна, Черкаська область, Умань, ЧЕРКАСЬКА ОБЛ., УМАНСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО ПАЛАНКА, ВУЛИЦЯ ЦЕРКОВНА , БУДИНОК 67
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
21
Дата підписання:
14.02.2022 14:00
Період дії договору:
14.02.2022 00:00 - 15.06.2022 00:00
Сума договору:
298 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
14 835.45 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Згідно листа від постачальника, припинити дію договору через неможливість його виконання, оскільки виробник не в змозі постачати продукцію в зв'язу з військовою агресією російської федерації проти України.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 15510000-6 — Молоко та вершки
Молоко пастеризоване
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
10000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації