-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фентаніл (Fentanyl))
Тендер Prozorro UA-2022-01-04-000866-c
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції і підготовленні безпосередньо учасником повинні бути викладені українською мовою. Всі інші документи, які надаються учасником, можуть бути викладені українською та/або російською мовами.
Завершена
523 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 615.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 615.00 UAH
Номер:
58bee6c85a9645c7a14a040c6bb353f1
Внутрішній номер закупівлі:
13537891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-04-000866-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Додаткова контактна особа:
Римарчук О П +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Сакал +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
523 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 615.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2022 10:51 - 25.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2022 10:51 - 04.02.2022 10:00
Період прекваліфікації:
04.02.2022 10:03 - 06.03.2022 00:00
Аукціон:
09.03.2022 12:20 - 09.03.2022 12:49
Період кваліфікації:
09.03.2022 12:49 - 11.03.2022 15:34
Період завантаження договору:
11.03.2022 15:34 - 31.03.2022 15:34
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фентаніл (Fentanyl))
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
5500 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГ-ЛІДЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41077401
-
Контактна особа:
Тетяна Махіня +380504772167 torg.lider@ukr.net
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 13
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
28.02.2022 13:43
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДІАТОМ»
Оскарження: 11.03.2022 15:34 - 22.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38737616
-
Контактна особа:
Солоджук Сергій 380442288440 diatom@diatom.com.ua
-
Адреса:
04215, Україна, Київська область, Київ, просп. Гонгадзе Георгія, буд. 20 (літ. В’)
Оскарження: 11.03.2022 15:34 - 22.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
294 250.00 UAH з ПДВ /
294 250.00 UAH з ПДВ
294 250.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІНСПЕЦФАРМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43920477
-
Контактна особа:
Юрій Охота 380503839194 vinspetsfarm@gmail.com
-
Адреса:
21030, Україна, Вінницька область, Вінниця, 21030, Вінницька обл., місто Вінниця, пр.Юності, будинок 11, офіс 106
Початкова пропозиція
504 900.00 UAH з ПДВ /
504 900.00 UAH з ПДВ
504 900.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
28.02.2022 12:32
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0
МКП "Вінницька міська аптека"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31473118
-
Контактна особа:
МКП Вінницька міська аптека +380432265217 mkpvma@gmail.com
-
Адреса:
21009, Україна, Вінницька область, Вінниця, Вул. Стеценко 48
Початкова пропозиція
506 000.00 UAH з ПДВ /
506 000.00 UAH з ПДВ
506 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
28.02.2022 12:33
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
627388297d0447a3ba625327fe34ca7b
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-04-000866-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДІАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38737616
-
Контактна особа:
Солоджук Сергій 380442288440 diatom@diatom.com.ua
-
Адреса:
04215, Україна, Київська область, Київ, просп. Гонгадзе Георгія, буд. 20 (літ. В’)
Номер договору:
120
Сума договору:
215 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
190 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.03.2022 00:00 - 31.03.2023 00:00
Дата підписання:
25.03.2022 14:56
Статус:
Виконаний