-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фентаніл (Fentanyl))
В зв"язку з відсутністю технічної можливості редагувати загальну суму договору №120 від 25.03.2022 з ПДВ (адже ціна з ПДВ має бути більшою за ціну без ПДВ і відрізнятися не більше ніж на 20%), вважати вірною загальну суму договору 275 000,00 грн.
215 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
627388297d0447a3ba625327fe34ca7b
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-04-000866-c-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Контактна особа:
Олеся Сакал +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ДІАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
38737616
-
Контактна особа:
Солоджук Сергій 380442288440 diatom@diatom.com.ua
-
Адреса:
04215, Україна, Київська область, Київ, просп. Гонгадзе Георгія, буд. 20 (літ. В’)
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Опис:
В зв"язку з відсутністю технічної можливості редагувати загальну суму договору №120 від 25.03.2022 з ПДВ (адже ціна з ПДВ має бути більшою за ціну без ПДВ і відрізнятися не більше ніж на 20%), вважати вірною загальну суму договору 275 000,00 грн.
Номер договору:
120
Дата підписання:
25.03.2022 14:56
Період дії договору:
25.03.2022 00:00 - 31.03.2023 00:00
Сума договору:
215 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 000.00 UAH)
Оплачено:
215 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 25 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Фентаніл (Fentanyl))
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
4300 ампула
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
1c7efa49d44c40e3a21326adfe5e3dea
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.06.2022 16:39
Статус:
Опубліковано
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
0a663f1e9d0d4a0a86b826495d1f46f2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.06.2022 15:22
Статус:
Опубліковано
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
c67b7f7f2a8a48f190070995005d455d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
02.08.2022 14:49
Статус:
Опубліковано
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
0c706323bd604b9dad522c0df23361c2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
30.09.2022 11:37
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
ca954c0bf46f4d2ca8e356efc58c3061
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
28.12.2022 10:50
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
59dc7e3d39294613843a596337fe0dce
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
6
Дата внесення змін до договору:
30.12.2022 09:51
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
7459a5d4f8874c52b5d69ecadfda50e2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
7
Дата внесення змін до договору:
18.01.2023 12:00
Статус:
Опубліковано