-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб білий з пшеничної муки вищого ґатунку, хліб житній, хліб цільнозерновий пшеничний, код ДК 021:2015 - 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Тендер Prozorro UA-2022-01-04-000250-c
Торги не відбулися
294 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 470.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 470.00 UAH
Номер:
0bf6d29a09c84caa9cb89ce8a27386cb
Внутрішній номер закупівлі:
13537070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-04-000250-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41285901
-
Адреса:
62481, Україна, Харківська область, Харківський р-н., смт. Рогань, вул. 1-го Травня, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дар'я Хоменко +380573416217 uo_zakupki_rogan@ukr.net http://rogan-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
294 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 470.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2022 09:13 - 10.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2022 09:13 - 20.01.2022 00:00
Аукціон:
з 20.01.2022 14:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом переказу Замовником грошових коштів на поточний рахунок Постачальника після повної поставки товару згідно накладних впродовж 10 банківських днів, за умови наявності відповідних бюджетних коштів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб білий з пшеничної муки вищого ґатунку
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Хліб житній
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Хліб цільнозерновий пшеничний
Кількість
3600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації