-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб білий з пшеничної муки вищого ґатунку, хліб житній, хліб цільнозерновий пшеничний, код ДК 021:2015 - 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Оголошено тендер
294 000.00
UAH
Номер:
d35083adf54a40b58c2694675bdc187f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-04-000302-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41285901
-
Адреса:
62481, Україна, Харківська область, Харківський р-н., смт. Рогань, вул. 1-го Травня, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41285901
-
Адреса:
62481, Україна, Харківська область, Харківський р-н., смт. Рогань, вул. 1-го Травня, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
294 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб білий з пшеничної муки вищого ґатунку, хліб житній, хліб цільнозерновий пшеничний, код ДК 021:2015 - 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.01.2022 09:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Хліб білий з пшеничної муки вищого ґатунку
Кількість
800 кілограм
Період постачання
(не задано)
Хліб житній
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
(не задано)
Хліб цільнозерновий пшеничний
Кількість
3600 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування: кошти місцевого бюджету
Сума294 000.00 UAH