-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти: (Дизельне паливо (в талонах), бензин А-92 (в талонах))
Тендер Prozorro UA-2021-12-31-005377-c
Дизельне паливо (в талонах), бензин А-92 (в талонах)
Завершена
619 944.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 100.00 UAH
Номер:
eb8569cbeb754fd6bd36f800c3ed9eb3
Внутрішній номер закупівлі:
13535192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-31-005377-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» МОЛОЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609737
-
Адреса:
71716, Україна, Запорізька область, Молочанськ, вулиця Шкільна 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дашивець Н.А. +380617840440 ku2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
619 944.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.12.2021 17:21 - 06.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.12.2021 17:21 - 16.01.2022 00:00
Аукціон:
17.01.2022 12:57 - 17.01.2022 13:20
Період кваліфікації:
17.01.2022 13:20 - 18.01.2022 16:43
Період завантаження договору:
18.01.2022 16:43 - 07.02.2022 16:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴619 944.00 ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти: (Дизельне паливо (в талонах), бензин А-92 (в талонах))