• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти: (Дизельне паливо (в талонах), бензин А-92 (в талонах))

Оголошено тендер

619 944.00 UAH
Номер: a9dff69adab24eba9b182bc706eb633d
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-12-31-003128-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» МОЛОЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» МОЛОЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 619 944.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти: (Дизельне паливо (в талонах), бензин А-92 (в талонах))
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.12.2021 12:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума619 944.00 UAH