-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка)
Тендер Prozorro UA-2021-12-31-000941-b
Закупівля проводиться на 2022 рік
Завершена
40 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 400.00 UAH
Номер:
e042bfcf5e61447d9d6559b3d007dff3
Внутрішній номер закупівлі:
13535166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-31-000941-b
Замовник:
Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
05476316
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Соборна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стецька Марія Пилипівна +380502322526 buhgalterchvku@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
400.00 UAH
Період уточнення:
31.12.2021 17:14 - 07.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.12.2021 17:14 - 17.01.2022 17:19
Аукціон:
18.01.2022 15:08 - 18.01.2022 15:37
Період кваліфікації:
18.01.2022 15:37 - 25.01.2022 09:40
Період завантаження договору:
25.01.2022 09:40 - 14.02.2022 09:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 21.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Мезенцева Олена Михайлівна
Оскарження: 25.01.2022 09:26 - 05.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2789207942
-
Контактна особа:
Мезенцева Олена Михайлівна 380962515253 memsmart@ukr.net
-
Адреса:
61051, Україна, Харківська область, Харків, вул. Олексіївська, 19а
Оскарження: 25.01.2022 09:26 - 05.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
19 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 400.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
67
Скарги
0
ТОВ "РЕСТЕКВІП"
Оскарження: 25.01.2022 09:40 - 05.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41047380
-
Контактна особа:
Шевель Татьяна Петровна 380679159209 tatyana.shevel@np.kiev.ua https://np.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 03148, м.Київ, ПРОСПЕКТ ЛЕСЯ КУРБАСА, будинок 2 Г
Оскарження: 25.01.2022 09:40 - 05.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
37 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2022 09:40
Відповіді на вимоги
10
Документи
68
Скарги
0
ТОВ "АРРАКАСТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42853693
-
Контактна особа:
Олександра Єгорова +380503027799 alexandra.egorova@np.kiev.ua
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ ЛЕСЯ КУРБАСА, будинок 2Г, офіс 3
Початкова пропозиція
40 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
40 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
1320288946eb435db1481e41f5ec994e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-31-000941-b-b2
Постачальник:
ТОВ "РЕСТЕКВІП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41047380
-
Контактна особа:
Шевель Татьяна Петровна 380679159209 tatyana.shevel@np.kiev.ua https://np.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 03148, м.Київ, ПРОСПЕКТ ЛЕСЯ КУРБАСА, будинок 2 Г
Номер договору:
4
Сума договору:
37 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
31 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка): 37 800.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
17.02.2022 00:00
Статус:
Розірваний