-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка)
37 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
1320288946eb435db1481e41f5ec994e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-31-000941-b-b2
Замовник:
Чернівецьке вище комерційне училище Київського національного торговельно-економічного університету
×
-
Код ЄДРПОУ:
05476316
-
Контактна особа:
Стецька Марія Пилипівна +380502322526 buhgalterchvku@gmail.com
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, Чернівці, площа Соборна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "РЕСТЕКВІП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41047380
-
Контактна особа:
Шевель Татьяна Петровна 380679159209 tatyana.shevel@np.kiev.ua https://np.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 03148, м.Київ, ПРОСПЕКТ ЛЕСЯ КУРБАСА, будинок 2 Г
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка): 37 800.00000 UAH з ПДВ
Номер договору:
4
Дата підписання:
17.02.2022 00:00
Період дії договору:
17.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
37 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 300.00 UAH)
Причини розірвання договору:
За взаємною згодою сторін
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для закладів громадського харчування(картоплечистка)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 21.12.2022