-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Картопля, горох сушений, сочевиця сушена, квасоля сушена за кодом згідно ДК 021:2015 03210000-6 «Зернові культури та картопля» (код ДК 021:2015 03212100-1 Картопля, код ДК 021:2015 03212213-6 Горох сушений, код ДК 021:2015 03212211-2 Сочевиця, код ДК 021:2015 03212210-5 Бобові овочі сушені)
Тендер Prozorro UA-2021-12-31-005237-c
Закупівля здійснюється на очікувану вартість закупівлі, кошти місцевого бюджету. Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. В іншому випадку у разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською мовою. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів, або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника)
Завершена
137 223.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 686.12 UAH
мін. крок: 0.5% або 686.12 UAH
Номер:
8dc22992d2084e65990b87af53ec9f27
Внутрішній номер закупівлі:
13535023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-31-005237-c
Замовник:
Слобожанська початкова школа Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26508173
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт. Слобожанське, вул. Теплична, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Литвин +380567199184 alla.litvin1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
137 223.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
686.12 UAH
Період уточнення:
31.12.2021 16:35 - 08.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.12.2021 16:35 - 18.01.2022 09:00
Аукціон:
19.01.2022 11:15 - 19.01.2022 11:38
Період кваліфікації:
19.01.2022 11:38 - 20.01.2022 15:42
Період завантаження договору:
20.01.2022 15:42 - 09.02.2022 15:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСпоживач зобов’язаний сплатити вартість поставленого товару на підставі наданої видаткової накладної Постачальником на оплату, у строк, не пізніше 30 робочих днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картопля
Кількість
5068 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, вул. Теплична ,30
На карті
Горох
Кількість
161 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, вул. Теплична ,30
На карті
Сочевиця
Кількість
487 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, вул. Теплична ,30
На карті
Квасоля
Кількість
316 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, вул. Теплична ,30
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЛАВЕРНА СМАК
Оскарження: 20.01.2022 15:42 - 31.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40375543
-
Контактна особа:
Пасічниченко Сергій Костантинович +380996199487 laverna.smak@gmail.com
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, вул.Жлуктенка академіка, буд. 255
Оскарження: 20.01.2022 15:42 - 31.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
136 647.66 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
136 647.66 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.01.2022 15:42
Відповіді на вимоги
10
Документи
87
Скарги
0
ФОП "Копчай Ольга Борисівна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3003709607
-
Контактна особа:
Ольга Борисовна +380987764081 vnf29@i.ua
-
Адреса:
49122, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропропетровськ, вул. Гладкова 45, 30
Початкова пропозиція
137 206.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
137 206.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
48
Скарги
0
Контракти
Номер:
6552e001f9674f7097f3adeb838d5b29
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-31-005237-c-b1
Постачальник:
ТОВ ЛАВЕРНА СМАК
×
-
Код ЄДРПОУ:
40375543
-
Контактна особа:
Пасічниченко Сергій Костантинович +380996199487 laverna.smak@gmail.com
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковськ, вул.Жлуктенка академіка, буд. 255
Номер договору:
17
Сума договору:
136 647.66 UAH з ПДВ
Сума договору:
113 873.05 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
31.01.2022 10:00
Статус:
Розірваний