-
Відкриті торги
-
КЕП
Картопля, горох сушений, сочевиця сушена, квасоля сушена за кодом згідно ДК 021:2015 03210000-6 «Зернові культури та картопля» (код ДК 021:2015 03212100-1 Картопля, код ДК 021:2015 03212213-6 Горох сушений, код ДК 021:2015 03212211-2 Сочевиця, код ДК 021:2015 03212210-5 Бобові овочі сушені)
Оголошено тендер
137 223.00
UAH
Номер:
f9906d9cd24745ae9c568f56aad9326e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-31-004491-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Слобожанська початкова школа Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26508173
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт. Слобожанське, вул. Теплична, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Слобожанська початкова школа Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26508173
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт. Слобожанське, вул. Теплична, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
137 223.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Картопля, горох сушений, сочевиця сушена, квасоля сушена
за кодом згідно ДК 021:2015 03210000-6 «Зернові культури та картопля»
(код ДК 021:2015 03212100-1 Картопля, код ДК 021:2015 03212213-6 Горох сушений, код ДК 021:2015 03212211-2 Сочевиця, код ДК 021:2015 03212210-5 Бобові овочі сушені)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.12.2021 16:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума137 223.00 UAH