-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Технічна підтримка та програмне супроводження комп’ютерної програми «Реєстр територіальної громади міста Харкова»)
Тендер Prozorro UA-2021-12-31-000300-a
Завершена
3 823 974.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 119.87 UAH
мін. крок: 0.5% або 19 119.87 UAH
Номер:
56d30d94adda406bb4c41598d3866521
Внутрішній номер закупівлі:
13530596
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-31-000300-a
Замовник:
КП "ХАРКІВСЬКИЙ ДАТА ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40848524
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул.Конторська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Олена Віталіївна +380577607261 poshtova_adresa_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 823 974.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 119.87 UAH
Період уточнення:
31.12.2021 10:45 - 06.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.12.2021 10:45 - 16.01.2022 10:50
Аукціон:
17.01.2022 11:34 - 17.01.2022 11:58
Період кваліфікації:
17.01.2022 11:58 - 24.01.2022 09:59
Період завантаження договору:
24.01.2022 09:59 - 13.02.2022 09:59
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата вартості послуг здійснюється протягом 5 робочих днів після підписання Акту виконаних послуг при наявності фінансування з бюджету територіальної громади м. Харкова.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Технічна підтримка та програмне супроводження комп’ютерної програми «Реєстр територіальної громади міста Харкова»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
Оскарження: 24.01.2022 09:59 - 04.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30035954
-
Контактна особа:
Агібалов Сергій Євгенович 380933469558 30035954@i.ua
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 98-А
Оскарження: 24.01.2022 09:59 - 04.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
3 823 930.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 823 930.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2022 09:59
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
0
ТОВ "ПРАКТІКУМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39350940
-
Контактна особа:
ПАВЛЮЧЕНКО МАКСИМ АНВЕРОВИЧ +380931571458 infopracticum@ukr.net
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, вул. Чичибабіна, буд. 2
Початкова пропозиція
3 823 974.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 823 974.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
6c5155d6d77f436e866c141e5d12245b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-31-000300-a-b1
Постачальник:
ПРИВАТНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30035954
-
Контактна особа:
Агібалов Сергій Євгенович 380933469558 30035954@i.ua
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ КЛОЧКІВСЬКА, будинок 98-А
Номер договору:
0702-1/22
Сума договору:
3 823 930.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
07.02.2022 00:00
Статус:
Підписаний