• Відкриті торги
  • КЕП

Код ДК 021-2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Технічна підтримка та програмне супроводження комп’ютерної програми «Реєстр територіальної громади міста Харкова»)

3 823 930.00 UAH без ПДВ
Номер: 6c5155d6d77f436e866c141e5d12245b
Ідентифікатор договору: UA-2021-12-31-000300-a-b1
Замовник: КП "ХАРКІВСЬКИЙ ДАТА ЦЕНТР"
Постачальник: ПРИВАТНА НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНИХ КОМП'ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ"
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Номер договору: 0702-1/22
Дата підписання: 07.02.2022 00:00
Період дії договору: 01.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 3 823 930.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 - 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Технічна підтримка та програмне супроводження комп’ютерної програми «Реєстр територіальної громади міста Харкова»)
Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 61052, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Конторська буд.35 На карті