-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина (Дрова паливні та паливна гранула з деревини для об’єктів відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради)
Тендер Prozorro UA-2021-12-30-008956-c
Завершена
512 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 560.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 560.00 UAH
Номер:
ea2536ac3e12498d97ee1ab29cafbaa9
Внутрішній номер закупівлі:
13523037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-30-008956-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264877
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, смт. Золочів, площа Слобожанська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Абдулселімова Марина 380576450645 abdulselimovamarina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
512 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 560.00 UAH
Період уточнення:
30.12.2021 15:44 - 05.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2021 15:44 - 15.01.2022 00:00
Аукціон:
17.01.2022 15:44 - 17.01.2022 16:07
Період кваліфікації:
17.01.2022 16:07 - 18.01.2022 10:37
Період завантаження договору:
18.01.2022 10:37 - 07.02.2022 10:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні
Кількість
52.2 метри кубічні
Період постачання
до 28.02.2022
Місце постачання
62203, Україна, Харківська область, смт. Золочів, заклади загальної середньої освіти Золочівської селищної ради
На карті
Паливна гранула з деревини
Кількість
43 тонни
Період постачання
до 10.04.2022
Місце постачання
62203, Україна, Харківська область, смт. Золочів, КЗ «Золочівська дитячо-юнацька спортивна школа Золочівської селищної ради», вул. 8 Березня, 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гнатченко Вадим Іванович
Оскарження: 18.01.2022 10:37 - 29.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2633713131
-
Контактна особа:
Гнатченко Вадим Іванович +380501380043 vadim1972zol@gmail.com
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, Золочів, вул.1 Травня ,63 ,кв.14
Оскарження: 18.01.2022 10:37 - 29.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
510 518.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
510 518.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2022 10:37
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
ТОВ ПРОФСТРОЙ-1
×
-
Код ЄДРПОУ:
40300022
-
Контактна особа:
Токарь Любовь Леонидовна +380503037650 mega.tok@ukr.net
-
Адреса:
61109, Україна, Харківська область, м. Харків, А/С 11755
Початкова пропозиція
511 164.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
511 164.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
66625511a9d74a30be4280687a112036
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-30-008956-c-b1
Постачальник:
ФОП Гнатченко Вадим Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2633713131
-
Контактна особа:
Гнатченко Вадим Іванович +380501380043 vadim1972zol@gmail.com
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, Золочів, вул.1 Травня ,63 ,кв.14
Номер договору:
Договір 44
Сума договору:
112 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Дрова паливні: 3 190.00000 UAH без ПДВ
Паливна гранула з деревини: 8 000.00000 UAH без ПДВ
Паливна гранула з деревини: 8 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
31.01.2022 14:00
Статус:
Виконаний