-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина (Дрова паливні та паливна гранула з деревини для об’єктів відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради)
Оголошено тендер
512 000.00
UAH
Номер:
2505b9c8cb4b42bcb0f3c0b2296cb80e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-30-007075-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264877
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, смт. Золочів, площа Слобожанська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264877
-
Адреса:
62203, Україна, Харківська область, смт. Золочів, площа Слобожанська,3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
512 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (Дрова паливні та паливна гранула з деревини для об’єктів відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
30.12.2021 14:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума512 000.00 UAH