-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Учбовий комп'ютерний клас та інтерактивний учбовий комплекс для Петровірівського НВК ЗОШ 1-3 ст.-ДНЗ
Тендер Prozorro UA-2017-10-19-002286-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
ec9538efdb98485b94385ae3141bb41e
Внутрішній номер закупівлі:
1350431
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-19-002286-a
Замовник:
Відділ освіти, культури та молодіжної політики Ширяївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
40501683
-
Адреса:
66800, Україна, Одеська область, Ширяєве, вул. Шклярука 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шендерук Світлана Вікторівна +380485822003 vsho@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2017 16:41 - 27.10.2017 17:46
Період прийому пропозицій:
19.10.2017 16:41 - 06.11.2017 16:46
Аукціон:
07.11.2017 15:01 - 07.11.2017 15:22
Період кваліфікації:
07.11.2017 15:22 - 08.11.2017 12:38
Період завантаження договору:
07.11.2017 15:22 - 27.11.2017 15:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Учбовий комп'ютерний клас та інтерактивний учбовий комплекс для Петровірівського НВК ЗОШ 1-3 ст.-ДНЗ
Кількість
1 штуки
Період постачання
04.12.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР»
Оскарження: 07.11.2017 15:22 - 19.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР» T.Pryadko@dixi-center.com http://www.dixi-center.com
-
Адреса:
Україна, Юр. адр.: 03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40
Оскарження: 07.11.2017 15:22 - 19.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
399 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
397 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2017 12:38
Документи
8
Скарги
0
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38674860
-
Контактна особа:
Товаристо з обмеженою відповідальністю "ЕНДЖІ СЕРВ" +3800443000118 tender@ng-serv.com
-
Адреса:
Україна, 03035, м. Київ, вул. Сурікова, буд. 3
Початкова пропозиція
398 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
398 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
58119135ea6445c7b24dcd763aeb9dbc
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-19-002286-a-c1
Постачальник:
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР» T.Pryadko@dixi-center.com http://www.dixi-center.com
-
Адреса:
Україна, Юр. адр.: 03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40
Номер договору:
1
Сума договору:
397 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.11.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
22.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний