-
Відкриті торги
-
КЕП
Учбовий комп'ютерний клас та інтерактивний учбовий комплекс для Петровірівського НВК ЗОШ 1-3 ст.-ДНЗ
397 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
58119135ea6445c7b24dcd763aeb9dbc
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-19-002286-a-c1
Постачальник:
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
ТОВ «ДІКСІ-ЦЕНТР» T.Pryadko@dixi-center.com http://www.dixi-center.com
-
Адреса:
Україна, Юр. адр.: 03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
1
Дата підписання:
22.11.2017 00:00
Період дії договору:
22.11.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
397 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 397 800.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Учбовий комп'ютерний клас та інтерактивний учбовий комплекс для Петровірівського НВК ЗОШ 1-3 ст.-ДНЗ
Кількість
1 штуки
Період постачання
04.12.2017 - 31.12.2017