-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-12-29-003197-b
п.1.ч.2 ст.40 двічі не відбулися відкриті торги UA-2021-11-25-001214-b, UA-2021-12-13-003436-c
Завершена
749 265.00
UAH з ПДВ
Номер:
4acdbac0ac3e4dd4b07cea483f5a7f08
Внутрішній номер закупівлі:
13495507
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-29-003197-b
Замовник:
ВКМПСТ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757077
-
Адреса:
19200, Україна, Черкаська область, Жашківський р-н, місто Жашків, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білик інна юріївна +380990632823 zhashkivcultura2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
ч.1 с.40 Закону України "Про публічні закупівлі" Переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.
п.1 ч.2 ст.40 Закону Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі:
1) якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. В замовника двічі не відбулися відкриті торги UA-2021-11-25-001214-b, UA-2021-12-13-003436-c. Тому винекла необхідність застосувати ч.2 ст. 40 Закону
Очікувана вартість:
749 265.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
149853 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
19200, Україна, Черкаська область, Жашківський р-н, місто Жашків, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 49
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Черкаси енергозбут"
Оскарження: 29.12.2021 12:25 - 09.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Контактна особа:
Харевський С.І. 0639605802 zbut06@ukr.net
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул.Благовісна,166
Оскарження: 29.12.2021 12:25 - 09.01.2022 00:00
Ціна пропозиції
749 265.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.12.2021 12:25
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
ec3b401030c1496b9b044c45aa314df7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-29-003197-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Черкаси енергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42474208
-
Контактна особа:
Харевський С.І. 0639605802 zbut06@ukr.net
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул.Благовісна,166
Номер договору:
71061000544
Сума договору:
680 476.92 UAH з ПДВ
Сума договору:
567 064.10 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.01.2022 03:00 - 31.12.2022 03:00
Дата підписання:
12.01.2022 00:00
Статус:
Виконаний