-
Переговорна процедура
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
749 265.00
UAH
Номер:
d3a7dca5c9f348008b8aae750c0ee5fa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-29-001222-b
Тип процедури:
Переговорна процедура
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757077
-
Адреса:
19200, Україна, Черкаська область, Жашківський р-н, місто Жашків, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757077
-
Адреса:
19200, Україна, Черкаська область, Жашківський р-н, місто Жашків, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
749 265.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
п.1.ч.2 ст.40 двічі не відбулися відкриті торги UA-2021-11-25-001214-b, UA-2021-12-13-003436-c
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
29.12.2021 11:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума749 265.00 UAH