• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Завершена

902 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 552.90 UAH
Номер: bddeef76b3f842ec90f1ba544c22931c
Внутрішній номер закупівлі: 13486624
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-12-29-000160-c   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради
Контактна особа: Альона Мельник +380977266051 melnikalyona14011995@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 902 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.12.2021 07:20 - 04.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 29.12.2021 07:20 - 14.01.2022 00:00
Аукціон: 14.01.2022 13:33 - 14.01.2022 14:52
Період кваліфікації: 14.01.2022 14:52 - 24.01.2022 10:25
Період завантаження договору: 24.01.2022 10:22 - 13.02.2022 10:22

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴847 010.00 Електрична енергія
  • Лот №2 ₴55 290.00 Електрична енергія