-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
902 300.00
UAH
Номер:
78a80feec89544bebfd550c74f5ca25a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-28-014949-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44136504
-
Адреса:
23126, Україна, Вінницька область, село Северинівка, вул.Грушевського, будинок 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44136504
-
Адреса:
23126, Україна, Вінницька область, село Северинівка, вул.Грушевського, будинок 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
902 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
28.12.2021 19:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума902 300.00 UAH