-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цілодобова охорона території
Тендер Prozorro UA-2021-12-28-006945-c
Торги відмінено
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Номер:
695cbbb14f964f89ac7b2b2ff0f88d98
Внутрішній номер закупівлі:
13470412
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-28-006945-c
Замовник:
ДП Лікувально-реабілітаційний центр для учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ім.В.Т.Гуца
×
-
Код ЄДРПОУ:
19408382
-
Адреса:
08112, Україна, Київська область, Капітанівка, вул. Соборна, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Герасимова Жанна Анатоліївна +380671350110 lrc_goutsa@ukr.net http://lrc.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2021 13:25 - 03.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2021 13:25 - 13.01.2022 13:30
Аукціон:
з 14.01.2022 14:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЦілодобова охорона території
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цілодобова охорона території
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.02.2022 - 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
c65616a9a7b648b0b5586ed70adc93fd
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень
Період оскарження:
04.01.2022 13:51 - 15.01.2022 00:00
Дата опублікування:
04.01.2022 13:51
Дата виконання:
04.01.2022 13:51
Статус:
Виконано